O nás

U nás v GesFITDrinks® máme jednoduchou misi - pomoci lidem dosáhnout zdravějšího a bezbolestnějšího života poskytnutím prvotřídně kvalitních výrobků za dostupné ceny. Za touto filozofií si stojíme již od samého začátku a každý den i nadále poskytujeme naše produkty s dokonalým záznamem o bezpečnosti a kvalitě.
 
Nejkomplexnější doplňky stravy na výživu kloubů.
 
Benefity kolagenních peptidů studujeme již mnoho let, takže opravdu rozumíme složení našich výrobků. Jako jedni z mála do všech produktů přidáváme hyaluronan sodný. Jedná se o látku tělu vlastní, vyskytující se převážně v synoviání tekutině (kloubním mazu) a kůži. Ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci kloubních tkání, chrupavek a kůže. V kombinaci s kolagenními peptidy se jedná o jeden z nejkomplexnějších přípravků na výživu kloubů.
 
Dbáme na kvalitu a legislativu!
 
Jsme si vědomi odpovědnosti vůči našim zákazníkům, a proto věnujeme zvláštní pozornost čistotě použitých surovin v souladu s právními předpisy. Naše produkty nepřekračují maximální povolené výživové hodnoty, které jsou stanovené zákony.
 
Vhodné i pro vrcholové sportovce.
 
Při vysokém fyzickém zatížení se klouby rychle opotřebovávájí a zvyšuje se riziko zranění. Pokud dbáte na prevenci nebo dokonce trpíte bolestmi, tak doporučujeme začít s pravidelným užíváním GesFITDrinks®, který neobsahuje žádné zakázané dopingové látky a je tak vhodný i pro vrcholové sportovce!
 
Prověření dodavatelé s dlouholetými zkušenostmi.
 
Bez vyjímky spolupracujeme pouze s rakouskými a českými dodavateli, kteří se vyznačují nejvyššími standardy kvality a mají dlouholeté zkušenosti. Tuto kvalitu lze objektivně doložit, protože všichni splňují normy vydané od IFS Food, GMP a ISO 9001.
 
Naše plány do budoucna?
 
Dbáme na neustálý vývoj našich produktů a získávání nových zkušeností na poli kloubních doplňků stravy. Plánujeme i produkty pro vaše čtyřnohé mazlíčky, aby mohli žít stejně kvalitně jako vy.
 
Ujistěte se, že tým GesFITDrinks je zkušený a znalý.
 
Prosím, neváhejte s námi sdílet vaše otázky, připomínky, návrhy a úspěchy spojené s našimi produkty. Všichni v GesFITDrinks® vám děkujeme za vámi vloženou důvěru v nás a našich produktech. Těšíme se na to, že vám pomůžeme dosáhnout nebo dokonce i překonat své cíle na cestě k lepším výkonům!
 
 
 
 
Načítám, prosím vydržte...